איך לפתוח קבצי HEIC ב-Windows (או להמיר ל-JPEG)

Xnoise אפריל 16, 2023

האייפון והאייפד של אפל מצלמים תמונות בפורמט  תמונה HEIF כברירת מחדל. לתמונות אלה יש את סיומת הקובץ HEIC. Windows 10 או Windows 11 יכולים להציג קבצי HEIC בכמה קליקים בלבד – או שתוכל להמיר אותם לקובצי JPEG סטנדרטיים  ולהציג אותם בכל מקום.

כיצד להציג קבצי HEIC באפליקציית התמונות של Windows 10

בגירסאות מודרניות של Windows 10, אתה יכול להתקין תמיכה עבור קובצי תמונה של HEIC בכמה קליקים בלבד. זה עובד גם ב- Windows 11 .

ראשית, אתר קובץ HEIC בסייר הקבצים במחשב שלך ולחץ עליו פעמיים. אם תישאל באיזה יישום אתה רוצה לפתוח אותו, בחר “תמונות”.

טיפ: אם קובץ ה-HEIC לא נפתח באפליקציית התמונות, לחץ לחיצה ימנית על קובץ ה-HEIC ובחר פתח עם > תמונות.

אפליקציית התמונות תגיד לך ש”הרחבת תמונה של HEIF נדרשת כדי להציג את הקובץ הזה.” לחץ על הקישור “הורד והתקן אותו עכשיו” כדי לקבל אותו מ- Microsoft Store . זו הורדה בחינם, וההתקנה שלו תימשך רק כמה רגעים.

פעולה זו תפתח את דף הרחבות תמונה של HEIF באפליקציית Microsoft Store. לחץ על כפתור “התקן” כדי להוריד ולהתקין תמיכה עבור קובצי תמונה של HEIC (המשתמשים בפורמט HEIF.)

כעת, כאשר אתה פותח תמונת HEIC באפליקציית התמונות, תוכל לצפות בה כמו בכל קובץ תמונה אחר, כמו JPEG, PNG, GIF או BMP.

סייר הקבצים של Windows 10 יפיק ויציג גם תמונות ממוזערות עבור קובצי ה-HEIC שלך באופן אוטומטי.

כיצד להמיר HEIC ל-JPEG ב-Windows

כדי להמיר במהירות ובקלות קבצי HEIC לתמונות JPG סטנדרטיות ב-Windows, אנו ממליצים להוריד ולהתקין את  CopyTrans HEIC עבור Windows .

כלי זה מתקין תמיכה מלאה בתמונות HEIC ב-Windows, כך שהוא שימושי במיוחד ב-Windows 7 ובגירסאות ישנות יותר של Windows 10 שאין להן תמיכה משולבת באפליקציית התמונות. זה מוסיף תמיכה בתמונות HEIC  למציג התמונות הקלאסי של Windows .

CopyTrans HEIC גם מאפשר לך ללחוץ לחיצה ימנית על קובץ HEIC בסייר הקבצים ולבחור “המר ל-JPEG” כדי להמיר אותו במהירות ובקלות לקובץ JPEG. בחר באפשרות ותקבל גרסת JPEG של התמונה הממוקמת אוטומטית באותה תיקיה כמו קובץ ה-HEIC המקורי.

קבצי JPEG זוכים לתמיכה רחבה יותר, כך שזה יעזור לך להשתמש בקובץ HEIC ביישומים התומכים בתמונות JPEG אך לא בקובצי HEIC.

כיצד לפתוח תמונות HEIC ביישומים אחרים

תוכניות נוספות זוכות לתמיכה מקורית בקובצי תמונה של HEIC בפורמט HEIF. לדוגמה, Adobe Photoshop יכולה כעת לפתוח את הקבצים הללו, אם כי תצטרך להתקין גם את חבילת הרחבות תמונה של HEIF שהוזכרה לעיל וגם את תוכנת הרחבות הווידאו HEVC  .

אנחנו גם אוהבים את IrfanView בתור מציג תמונות נהדרות ופשוטות . כפי שמציינת השאלות הנפוצות הרשמיות של IrfanView , IrfanVIew תפתח קובצי תמונה של HEIC כל עוד מותקנות לך או CopyTrans HEIC עבור Windows או חבילות HEIF ו-HEVC.

למידע נוסף על תמיכת HEIC בתוכנית הצפייה או העריכה האהובה עליך בתמונות, בצע חיפוש באינטרנט עבור שמו ו”HEIC”.

כיצד להמיר קבצי HEIC ל-JPEG באינטרנט

אם אינך רוצה להתקין תוכנה כלשהי, אתה תמיד יכול להשתמש בכלי המרה מקוון. פשוט העלה את קובץ ה-HEIC ותוכל להוריד JPEG.

אזהרה: למרות שהאתר שלהלן עבד מצוין עבורנו, אנו ממליצים בחום לא להעלות תמונות פרטיות (או מסמכים או סרטונים) לכלים מקוונים להמרה. אם לתמונה יש תוכן רגיש, עדיף להשאיר אותו במחשב האישי. מצד שני, אם התמונה לא תהיה מעניינת מי שמסתכל, אין חשש ממשי להעלות אותה לשירות מקוון. זוהי המלצה כללית עם כל סוג של קובץ. לדוגמה, אנו ממליצים שלא להעלות קובצי PDF עם נתונים פיננסיים או עסקיים רגישים לשירותי המרת PDF מקוונים.

אם אתה רק רוצה לבצע המרה מהירה, עבור אל HEICtoJPG.com והעלה עד חמש תמונות בכל פעם. אתה יכול לגרור ולשחרר קובץ HEIC אחד או יותר מהמחשב שלך לדף האינטרנט.

האתר ימיר את הקבצים האלה לקובצי JPEG עבורך, ותוכל להוריד את קבצי ה-JPG שיתקבלו מהדף.

אם אתה מוצא את ההתמודדות עם קבצי HEIC לא נוחה, אתה יכול גם להגדיר את האייפון שלך לצלם תמונות בפורמט JPEG תואם יותר כברירת מחדל . עם זאת, HEIC מציע איכות תמונה גבוהה יותר בגדלים קטנים יותר של קבצים. זהו פורמט תמונה מודרני יותר, ואנו ממליצים להישאר בו אם היישומים שבהם אתה משתמש תומכים בו.

Categories