איך להעביר תמונות מאנדרואיד לאייפון 2023

Xnoise אפריל 18, 2023

מעבר מאנדרואיד לאייפון יכול להרגיש כמו משימה מרתיעה – אבל זה באמת לא כל כך נורא . תמונות הן כנראה אחד הדברים החשובים ביותר להעברה בהגירה. נראה לך כמה דרכים לעשות זאת.

העברת תמונות מאנדרואיד לאייפון עם “העבר ל-iOS”

שימוש באפליקציית “העבר ל-iOS” במהלך תהליך ההתקנה של האייפון מאפשר לך להעביר בקלות תמונות ממכשיר האנדרואיד שלך. ראשית, הורד את  אפליקציית העבר ל-iOS  במכשיר האנדרואיד שלך והענק את ההרשאות הדרושות כדי שהיא תפעל כראוי.

חזור לאייפון שלך ובצע את תהליך ההגדרה עד שתוכל לבחור “העבר נתונים מאנדרואיד”. זה ייתן לך קוד בן שש ספרות להזין באפליקציית “העבר ל-iOS” במכשיר האנדרואיד שלך.

הזינו את הקוד בן שש הספרות באפליקציה ותראו קומץ דברים שתוכלו להעביר לאייפון שלכם. לתמונות, בחר “גלגל מצלמה” והקש על “המשך”.

כאשר תהליך ההעברה יסתיים, תראה מסך “העברה הושלמה”. הקש על “סיום” כדי להמשיך בהגדרת האייפון.

זהו זה! לאחר שתסיים עם שאר תהליך ההגדרה, תראה את התמונות באפליקציית התמונות של האייפון.

העבר תמונות מאנדרואיד לאייפון באופן אלחוטי

אפליקציית “העבר ל-iOS” פועלת באופן אלחוטי, אך ניתן להשתמש בה רק במהלך תהליך ההגדרה הראשוני – אז נשתמש ב- iCloud כשיטה משנית. אבל רגע… iCloud עובד על אנדרואיד? אנחנו יכולים לסנכרן תמונות מאנדרואיד לאייפון דרך iCloud בדפדפן.

ראשית, עבור אל icloud.com בדפדפן במכשיר האנדרואיד שלך והיכנס עם מזהה Apple עבור האייפון שלך.

לאחר מכן, הקש על סמל הרשת בפינה השמאלית העליונה ובחר “תמונות”.

אתה יכול לבחור להעלות תמונות לספרייה או לאלבומים ספציפיים. הקש על “העלה” בתחתית הכרטיסייה “ספרייה”, או עבור אל “אלבומים” והקש על “הוסף” בתוך אלבום.

דפדפן התמונות ייפתח ותוכל לבחור את כל התמונות שתרצה להעלות ל-iCloud. הקש על “סיום” כשתהיה מוכן.

התמונות האלה נמצאות כעת בחשבון iCloud שלך, מה שאומר שהן יופיעו באפליקציית “תמונות” באייפון שלך!

זוהי דרך קלה באופן מפתיע להעביר תמונות ממכשיר האנדרואיד שלך לאייפון באופן אלחוטי, אבל זה יכול להיות קצת מסורבל אם אתה רוצה להעביר הרבה תמונות. אתה גם צריך שיהיה לך מקום אחסון מספיק ב-iCloud , שעשוי להיות יקר.

העברת תמונות מאנדרואיד לאייפון עם מחשב

אין צורך להשתמש במחשב כדי להעביר תמונות מאנדרואיד לאייפון, אך ניתן לעשות זאת אם זו השיטה המועדפת עליכם. התהליך הוא רק עניין של גרירה ושחרור.

ראשית, חבר את מכשיר האנדרואיד למחשב Windows או Mac באמצעות כבל USB. משתמשי Mac יצטרכו להתקין את אפליקציית העברת הקבצים של אנדרואיד . תמונות וסרטונים במכשיר אנדרואיד מאוחסנים ב-DCIM > מצלמה.

לאחר מכן, בחר תמונות וסרטונים להעברה לאייפון וגרור אותם לתיקיה מחוץ למכשיר האנדרואיד.

כעת חבר את האייפון למחשב שלך וסנכרן את התמונות והסרטונים דרך iTunes . התמונות יהיו באפליקציית התמונות באייפון שלך, בכרטיסייה “אלבומים”.

זה כל מה שיש בזה! זו לא האפשרות הנוחה ביותר, אבל זה עשוי להיות טוב אם יש לך מספר גדול מאוד של תמונות וסרטונים להעביר.

כיצד להעביר תמונות מאייפון לאנדרואיד

השיטה הקלה ביותר להעביר תמונות מאייפון לאנדרואיד היא להשתמש באחסון ה-iCloud המובנה של האייפון. ישנן שיטות אחרות לעשות זאת, כמובן, אבל iCloud היא די פשוטה.

ראשית, באייפון שלך, עבור אל הגדרות > תמונות וודא ש-“iCloud Photos” מופעל.

לאחר מכן, עבור אל icloud.com בדפדפן במכשיר האנדרואיד שלך והיכנס עם מזהה Apple עבור האייפון שלך.

הקש על סמל הרשת בפינה השמאלית העליונה ובחר “תמונות”.

הקש על “בחר” בפינה השמאלית העליונה ובחר את כל התמונות והסרטונים שתרצה שיהיו במכשיר האנדרואיד שלך.

כשתסיים לבחור תמונות וסרטונים, הקש על סמל תפריט שלוש הנקודות בפינה השמאלית התחתונה ובחר “הורד”.

התמונות והסרטונים יורדו למכשיר האנדרואיד שלך! הניתוק הפוטנציאלי היחיד בשיטה זו הוא שאתה צריך שיהיה לך שטח אחסון נאות ב-iCloud , מה שעלול להיות יקר אם יש לך הרבה מה לגבות באייפון שלך.


עם אפליקציית “העבר ל-iOS” של אפל וגישה ל-iCloud מהדפדפן, זה לא נורא קשה להעביר את התמונות שלך מאנדרואיד לאייפון. בזמן שאתה בזה, ייתכן שתרצה להעביר את אנשי הקשר שלך מאנדרואיד לאייפון  ולהעביר גם הודעות טקסט לאייפון .

Categories