איך להעביר הודעות מאנדרואיד לאייפון

Xnoise אפריל 18, 2023

המעבר  מאנדרואיד לאייפון  קל יותר ממה שאתה יכול לצפות, אבל זה אומר להעביר חבורה של תוכן למכשיר חדש. נראה לך כיצד להעביר הודעות טקסט אנדרואיד שלך לאייפון.

העברת הודעות טקסט מאנדרואיד לאייפון

האפליקציה הרשמית “העבר ל-iOS” היא הדרך הטובה ביותר להעביר הודעות טקסט מאנדרואיד לאייפון, אבל היא מגיעה עם כוכבית גדולה – אתה יכול להשתמש בה רק במהלך ההגדרה הראשונית של האייפון. אז, אתה חייב להיות אייפון שלא הוגדר להשתמש בשיטה זו.

ראשית, הורד את אפליקציית העבר ל-iOS  במכשיר האנדרואיד שלך. תתבקש להעניק לאפליקציה הרשאה לגשת למיקומך ולשלוח התראות על מנת לתפקד כראוי.

לאחר מכן, באייפון שלך, עקוב אחר תהליך ההגדרה ובחר “העבר נתונים מאנדרואיד” כאשר האפשרות מופיעה. תקבל קוד בן שש ספרות להזין באפליקציית “העבר ל-iOS” במכשיר האנדרואיד שלך.

לאחר הזנת הקוד בן שש הספרות באפליקציה, תראה שלל דברים שתוכל להעביר לאייפון שלך. הקפד לבחור “הודעות” והקש על “המשך”.

כשתסיים להעביר את ההודעות, תראה מסך “העברה הושלמה”. הקש על “סיום” כדי לסיים.

זה כל מה שיש בזה! אתה יכול לסיים את הגדרת האייפון שלך, וההודעות מטלפון האנדרואיד שלך יהיו באפליקציית ההודעות של iPhone שמחכות לך.

איך להעביר הודעות טקסט אנדרואיד לאייפון לאחר ההגדרה

אם כבר הגדרת את האייפון שלך, תצטרך להשתמש באפליקציית שולחן העבודה כדי להעביר הודעות טקסט מטלפון Android שלך. אתה לא יכול יותר להשתמש באפליקציית “העבר ל-iOS” לאחר תהליך ההגדרה הראשוני של האייפון , ואי אפשר לעשות טלפון לטלפון.

לרוע המזל, לרבות מיישומי שולחן העבודה הזמינים למטרה זו יש בעיות גדולות. בדקנו קומץ של אפליקציות שולחן עבודה, ואף אחת מהאפליקציות שמצאנו לא הצליחה להעביר טקסטים בצורה שנראתה בטוחה או משתלמת. שתיים מהאפליקציות הפופולריות ביותר – AnyTrans ו- MobileTrans – עולות 30-40 דולר למנוי שנתי.

בעוד שהאפליקציות אכן מקיימות את מה שהן מבטיחות, זה מחיר יקר לשלם עבור משהו שסביר להניח שתשתמש בו רק פעם אחת. עד כמה שזה נראה מעצבן, ההימור הטוב ביותר שלך הוא לאפס את האייפון ולהשתמש בשיטת “העבר ל-iOS” המתוארת לעיל. למרבה המזל, אפל מציעה כלי גיבוי לאייפון  כדי להקל על החזרת הטלפון למצב שבו הגדרת אותו במהירות.

כיצד להעביר הודעות מאייפון לאנדרואיד

ניתן להעביר הודעות טקסט באייפון לרוב מכשירי האנדרואיד במהלך ההגדרה, ולמכשירי Samsung Galaxy בכל עת באמצעות האפליקציה “Smart Switch”.

מכל סיבה שהיא, סמסונג היא יצרנית הטלפונים היחידה שמאפשרת למכשירים שלה לקבל תוכן ממכשירים אחרים לאחר תהליך ההגדרה הראשוני. אתה פשוט מחבר את מכשיר סמסונג ואייפון עם כבל USB ופעל לפי ההוראות באפליקציית Smart Switch.

Google Pixel ומכשירי אנדרואיד אחרים שאינם סמסונג יכולים לקבל הודעות טקסט באייפון רק במהלך תהליך ההגדרה הראשוני. שוב, אתה צריך לחבר את המכשירים עם כבל USB, והתהליך קל מאוד. זה פשוט מעצבן שאתה יכול לעשות את זה רק במהלך ההגדרה הראשונית. אם פספסת את זה, תצטרך לאפס את מכשיר האנדרואיד שלך ולעבור שוב את ההגדרה.


כל עוד אתה זוכר לעשות זאת במהלך תהליך ההתקנה הראשוני באייפון שלך, זה למעשה די קל. באותה שיטה ניתן להשתמש להעברת אנשי קשר מאנדרואיד לאייפון  והעברת תמונות לאייפון גם יחד עם דברים רבים אחרים באפליקציית “העבר ל-iOS”.

Categories