איך להעביר אנשי קשר מאנדרואיד לאייפון 2023

Xnoise אפריל 18, 2023
כדי להעביר אנשי קשר מאנדרואיד לאייפון, אתה יכול להתקין את אפליקציית העבר ל-iOS הרשמית של אפל בטלפון אנדרואיד שלך. אתה יכול גם לייצא את אנשי הקשר שלך באנדרואיד לקובץ VCF ולאחר מכן לייבא אותם באפליקציית אנשי הקשר של האייפון. עם ספקי סלולר מסוימים, אתה יכול להעביר אנשי קשר דרך כרטיס ה-SIM.

העברת אנשי קשר מאנדרואיד לאייפון באמצעות “העבר ל-iOS”

לאפל יש אפליקציה רשמית ” העבר ל-iOS ” הזמינה בחנות Google Play עבור מכשירי אנדרואיד. זהו כלי נהדר, אבל יש לו מלכוד – הוא עובד רק  בעת הגדרת אייפון חדש. אתה לא יכול להשתמש בזה אם כבר עברת את תהליך ההתקנה הראשוני של האייפון.

ראשית,  הורד את אפליקציית העבר ל-iOS במכשיר האנדרואיד שלך. תתבקש להעניק לאפליקציה הרשאה לגשת למיקומך ולשלוח התראות על מנת לתפקד כראוי.

לאחר מכן, באייפון שלך, עבור על ההגדרה ובחר “העבר נתונים מאנדרואיד” כאשר האפשרות מופיעה. תקבל קוד בן שש ספרות להזין באפליקציית “העבר ל-iOS” במכשיר האנדרואיד שלך.

לאחר הזנת הקוד בן שש הספרות, תראה מספר דברים שתוכל להעביר לאייפון שלך. הקפד לבחור “אנשי קשר” והקש על “המשך”.

כשתסיים את ההעברה, תראה מסך “העברה הושלמה”. הקש על “סיום” כדי לסיים.

זה כל מה שיש בזה! אנשי הקשר שלך וכל תוכן אחר שבחרת נמצאים כעת באייפון שלך!

סנכרן אנשי קשר מאנדרואיד לאייפון עם גוגל

אם אנשי הקשר בטלפון אנדרואיד שלך מגובים לחשבון Google שלך, אינך צריך “להעביר” אותם לאייפון שלך. אנחנו יכולים פשוט להוסיף את חשבון Google שלך ​​לאייפון ולסנכרן אותם.

ראשית, פתח את אפליקציית “הגדרות” באייפון שלך.

גלול מטה אל “אנשי קשר”.

לאחר מכן, בחר “חשבונות”.

אם עדיין לא הוספת את חשבון Google שלך ​​כאן, הקש על “הוסף חשבון”. (אם הוספת אותו, הקש על השם של חשבון Google שלך ​​ודלג על השלב הבא.)

כעת, אנו יכולים לבחור “גוגל” מרשימת השירותים. בצע את השלבים כדי להיכנס לאותו חשבון Google שבו השתמשת במכשיר ה-Android שלך.

לאחר שנכנסת, תובא למסך עם מספר אפשרויות לסנכרון דברים. ודא ש”אנשי קשר” מופעל והקש על “שמור”.

זה כל מה שיש לאנשי הקשר של גוגל. תראה את כל אנשי הקשר שלך מופיעים באפליקציית “אנשי הקשר” של האייפון מיד.

העבר אנשי קשר מאנדרואיד לאייפון עם קובץ

שיטה אחת שהתעלמה ממנה להעברת אנשי קשר היא ייצוא שלהם כקובץ. אתה יכול ליצור קובץ VCF המכיל את כל המידע של אנשי הקשר שלך ממכשיר האנדרואיד שלך ולייבא אותו לאפליקציית אנשי הקשר של האייפון.

אם עדיין אין לך את זה, התקן את  אפליקציית “אנשי הקשר” של גוגל–  בטלפון האנדרואיד שלך. באפליקציה, עבור ללשונית “תקן ונהל” ובחר “ייצא לקובץ”.

תובא למנהל קבצים, ותוכל לבחור היכן ברצונך לשמור את קובץ ה-vcf. הקש על “שמור” כשתסיים.

כעת, אתה צריך להעביר את קובץ ה-.vcf הזה לאייפון שלך איכשהו. אתה יכול לשלוח אותו בדוא”ל לעצמך, להעלות אותו לשירות אחסון בענן כגון Google Drive, או לשלוח אותו באמצעות Bluetooth. תעשה מה שנוח לך איתו.

לאחר שתכניס אותו לאייפון שלך, פתח את קובץ ה-.vcf ברגע שהוא שם.

כאשר הוא שואל באיזו אפליקציה תרצה לפתוח את הקובץ, בחר באפליקציית “אנשי קשר”.

כעת, אתה יכול לבחור את אנשי הקשר בנפרד כדי ליצור אנשי קשר חדשים או למזג עם אנשי קשר קיימים. כדי להעביר את כולם, הקש על “הוסף את כל אנשי הקשר X” בחלק העליון.

בחר “הוסף את כל X אנשי הקשר” כדי לאשר את ההחלטה שלך.

זה כל מה שיש בזה. אנשי הקשר שלך הועברו בהצלחה לאייפון שלך.

העברת אנשי קשר מאנדרואיד לאייפון באמצעות SIM ו-eSIM

ניתן לשמור אנשי קשר ב-SIM שלך – גם כרטיסי SIM פיזיים וגם eSIM – אם ספק הסלולר שלך תומך בכך. בדרך זו, אנשי הקשר שלך תמיד מחוברים למספר הטלפון שלך, ואתה לא צריך לסנכרן אותם עם שירות ענן.

שמירת אנשי קשר ב-SIM אינה אפשרית בכל אפליקציה. לדוגמה, אפליקציית אנשי הקשר של סמסונג תומכת בתכונה, בעוד של גוגל לא. אנו נשתמש באפליקציית אנשי הקשר של סמסונג – אם אפליקציית אנשי הקשר שלך תומכת בתכונה, חפש אפשרויות דומות.

עם כרטיס ה-SIM או ה-eSIM הפעיל במכשיר, פתח את האפליקציה והקש על סמל תפריט ההמבורגר בצד שמאל, ולאחר מכן בחר “נהל אנשי קשר” מהתפריט.

לאחר מכן, בחר “ייצוא אנשי קשר.”

בחר את ה-SIM שלך מקטע “אל” והקש על “ייצוא”.

כעת העבר את כרטיס ה-SIM או ה-eSIM שלך לאייפון ופתח את אפליקציית “הגדרות”.

גלול מטה ובחר “אנשי קשר”.

הקש על “יבא אנשי קשר ב-SIM”.

כעת בחר את החשבון שאליו ברצונך להוסיף את אנשי הקשר.

אנשי הקשר שלך יועברו כעת לאייפון שלך!


זה נחמד שיש כמה אפשרויות זמינות להעברת אנשי קשר מאנדרואיד לאייפון. יש הרבה דרכים להעביר דברים לאייפון  ולהעביר דברים מאייפון . אל תיתן לכל התוכן הדיגיטלי שלך ללכת לאיבוד במכשירים ישנים.

Categories