איך להיכנס לחשבון הוטמייל Hotmail שלך

צוות הברווז אפריל 20, 2019

המדריך הבא מכסה איך להיכנס לחשבון הוטמייל Hotmail, שחזר חשבון Hotmail לא פעיל, ליצור שם משתמש Hotmail, למחוק אותו ולשנות הודעת דואר אלקטרוני של Hotmail ל-Outlook.

הוטמייל, שנוסדה באמצע שנות ה-90, היא אחת מכתובות האימייל הוותיקות ביותר שממשיכה לשמש רבים. עם זאת, זה כבר לא שירות דואר אינטרנט נפרד, שכן Outlook של מיקרוסופט מטפל בכל חשבונות Hotmail. זה מבלבל משתמשים שתוהים אם הוטמייל עדיין קיים והאם הוא יישאר פעיל בעתיד.

איפה חשבון הוטמייל שלי?

כפי שמשתמשי Hotmail פעילים כבר יודעים, כתובת האימייל המפורסמת לא נעלמה. זה נשאר פעיל, בדיוק כמו Gmail, Outlook ו-Yahoo. ניתן להשתמש בחשבון דואר אלקטרוני של Hotmail עם לקוח הדוא”ל של Outlook, Microsoft Teams, Skype, OneDrive, Microsoft 365, SharePoint ואפילו תוכנית Windows Insider.

עם זאת, בפוסטים ובסרטונים שלה בבלוג, מיקרוסופט מתעקשת על מעבר מ-Hotmail.com ל-Outlook.com. אמנם אתה יכול לעשות זאת, אבל אין שום דבר שמונע ממשתמשים לגשת ל-Hotmail בדפדפן או דרך אפליקציות אנדרואיד / iOS של Outlook .

כיצד לגשת לחשבון Hotmail שלך ב-Outlook

בכל דפדפן אינטרנט, אם תזין “hotmail.com” בשורת הכתובת, הוא יפנה אותך אוטומטית אל “outlook.com”. משם, אתה יכול להיכנס לדומיין Hotmail אם אתה זוכר את הסיסמה שלך. נכון לעכשיו, אין דואר אינטרנט או שירותים בלעדיים אחרים עבור Hotmail.

כל כתובות הדוא”ל האחרות של מיקרוסופט, כגון Live.com, MSN.com ו-Passport.com, כמו גם תת-הדומיינים הספציפיים למדינה שלהם, נגישות ישירות מ-Outlook.com וניתן לפתוח אותן רק מהדואר האינטרנט של Outlook או משולחן העבודה/ לקוחות ניידים.

אם אתה משתמש ב-Hotmail עם חשבון Outlook.com שלך, תוכל לאמת את זמינותו תחת ” פרופיל חשבון Microsoft -> פרטי חשבון -> העדפות כניסה.”

בדף “נהל כיצד אתה נכנס ל-Microsoft”, אתה יכול לראות רשימה של כינויים המצורפים לחשבון Microsoft שלך. זה ייתן לך את כל חשבונות הדוא”ל של Hotmail שבהם אתה משתמש כעת. זה יישמר ככינוי ראשי או משני.

אתה יכול להוסיף כינויים מרובים לחשבון Microsoft שלך. אם מעולם לא השתמשת בחשבון דואר אלקטרוני של Outlook.com, Hotmail יופיע ככינוי הזמין היחיד. למרות שאתה תמיד יכול ליצור חשבון Hotmail חדש, Microsoft לא מאפשרת לך להוסיף אותו ככינוי משני מכיוון שהוא חלק מדומיין שמור. רק כתובות דוא”ל של Outlook.com תומכות ביצירת כינויים חדשים.

כיצד לאפס את חשבון Hotmail הישן שלך

יש לך חשבון Hotmail ישן שכבר אין לך גישה אליו? ישנן דרכים שונות לאחזר אותו, בהתאם לפעילות האחרונה בחשבון שלך ולגורמים אחרים.

1. פעילות אחרונה בחשבון

אם התחברת פעם אחת במהלך שנה קלנדרית (קצת פחות מ-365 ימים) ועדיין זוכרת את הסיסמה, אז די קל לחזור לגישה ל-Hotmail/Outlook.

 1. עבור אל דף הכניסה של Outlook והזן את שם המשתמש והסיסמה שלך.
 2. לאחר הזנת אישורי הכניסה, ייתכן שתתאפשר לך לגשת ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך. אבל אם לא התחברת במשך זמן רב, ייתכן שתזדקק למספר טלפון או כתובת אימייל חלופית כדי לקבל קוד אימות.
 3. אם קוד האימות תואם למה שנשלח למכשיר שלך, חשבון Hotmail הישן שלך יאוחזר.

אם אינך זוכר את הסיסמה שלך, אימייל או מכשיר חלופי יכולים לעזור לך להחזיר את הגישה לחשבון Hotmail שלך.

2. חשבון Hotmail נמחק לאחר חוסר פעילות

אם לא השתמשת בחשבון Hotmail שלך במשך שנתיים או יותר, ייתכן ש-Microsoft מחקה אותו בגלל חוסר פעילות. כל הודעות האימייל, אנשי הקשר ונתונים מאוחסנים אחרים שלך היו מוסרים לצמיתות. לחשבונות האימייל שנמחקו אלה יש תקופת המתנה של 60 יום לפני שניתן להקצות את כתובת האימייל למישהו אחר.

 1. אם אינך רוצה שמישהו אחר ישתמש בשם המשתמש הבלתי פעיל שלך ב-Hotmail, גלה אם אתה עדיין יכול לשחזר אותו באמצעות כתובת דוא”ל חלופית או מספר טלפון בדף השחזור של Microsoft .
 2. האמור לעיל ייצור קוד שיישלח לכתובת האימייל או מספר הטלפון החלופיים.

כדי לשחזר את שם המשתמש שלך, תמצא את כל כתובות הדוא”ל המשויכות לחשבון הדוא”ל לשחזור חשבון/מספר הטלפון שלך. חלקים מהם מוסתרים מטעמי פרטיות.

 1. המסך הבא אמור לאשר שכתובת הדוא”ל החלופית היא חשבון Microsoft קיים. נסה להיכנס עם סיסמת ה-Hotmail שלך אם אתה זוכר אותה. תוכל להציג מידע בסיסי על חשבונך.
 2. לאחר הכניסה, עבור אל “פרופיל חשבון מיקרוסופט -> פרטי חשבון -> ערוך פרטי חשבון.” בדוק אם שם המשתמש של Hotmail עדיין קיים ושנה אותו לכינוי ראשי.

3. שחזר חשבון Hotmail שנמחק

אם עבר זמן רב מאז ההתחברות האחרונה שלך, ושכחת את כתובת הדוא”ל החלופית, ייתכן שחשבון Hotmail/Outlook שלך נמחק. כדי לשחזר אותו, אתה יכול ליצור חשבון Hotmail אחר עם אותו שם משתמש. בעוד פריטי תיבת הדואר הנכנס ואנשי הקשר הישנים נמחקים, אתה יכול להשתמש בשם המשתמש הישן של Hotmail כדי להיכנס לכל שירות של צד שלישי שהשתמשת בו בעבר.

כיצד ליצור חשבון Hotmail חדש

מלבד שחזור שם משתמש של Hotmail שנמחק, אפשר ליצור חשבון דוא”ל של Hotmail מאפס.

 1. עבור אל האפשרות “צור אחד” בדף הכניסה של Outlook.
 2. בחר את שם המשתמש שלך מבין דומיינים של Outlook ו-Hotmail והזן אותו.
 3. צור סיסמה עבור חשבון Hotmail ולחץ על “הבא”.
 4. כדי להגדיר את החשבון החדש, הזן את שמך המלא ואחריו את יום ההולדת והאזור שלך.
 5. פתור חידה פשוטה כדי לאמת את בקשת החשבון החדשה שלך.
 6. הבדיקות יכולות להיות מסובכות אך לוקחות רק זמן להשלים.
 7. אתה אמור לראות הודעת “האימות הושלם” המאמתת את יצירת חשבון המשתמש. לאחר יצירת חשבון Hotmail החדש, תוכל לבחור להישאר מחובר ולגשת לאימייל האינטרנט של Outlook ולאפליקציות לנייד שלך.

אתה יכול בקלות ליצור חשבון Hotmail חדש גם ממכשיר נייד. הורד את האפליקציה שלך מ-App Store או מחנות Google Play ולחץ על “הוסף חשבון” כדי ליצור מזהה Hotmail חדש. שאר השלבים ליצירת אחד זהים לדפדפן שולחני.

שנה את שם חשבון Hotmail ל-Outlook

אתה יכול לשנות בקלות את כתובת הדוא”ל שלך מ-Hotmail ל-Outlook.com תוך שמירה על שם המשתמש הקיים. זה יאפשר לכל הודעות דוא”ל להמשיך ולהימסר לכתובת Hotmail הישנה יותר בזמן שאתה מתחבר באמצעות הכתובת החדשה של Outlook.com. הסיסמה שלך תישאר ללא שינוי.

 1. היכנס ל-Outlook.com עם חשבון Hotmail שלך ולחץ על סמל הפרופיל בפינה השמאלית העליונה. מכאן, פתח את “חשבון Microsoft שלי”.
 2. עבור אל פרופיל חשבון Microsoft ובחר “ערוך פרטי חשבון” בקטע “פרטי חשבון”.
 3. בדף “נהל איך אתה נכנס ל-Microsoft”, תוכל לראות את כל כינויי הדוא”ל שבהם אתה משתמש כדי לגשת ל- Outlook.com, Skype, OneDrive ושירותים אחרים. אם מעולם לא השתמשת במשהו אחר מלבד Hotmail, אז לא יהיו אפשרויות אחרות.
 4. לחץ על “הוסף אימייל”.
 1. בחר כינוי דוא”ל חדש עם Outlook.com. זה יכול להיות זהה לשם המשתמש הישן שלך ב-Hotmail.

ייתכן שתתבקש להזין מחדש את סיסמת ה-Hotmail שלך כדי לאשר את הכינוי החדש של Outlook.

לאחר שכתובת הדוא”ל החדשה של Outlook.com נוצרה עם אותו שם משתמש כמו Hotmail, תוכל להפוך אותה לכתובת הדוא”ל הראשית שלך. עשויות לחלוף עד 48 שעות עד שהכינוי הראשי החדש הזה יופיע בכל המוצרים והשירותים של Microsoft. כמו כן, חלק מהחברים שלך עשויים להיראות במצב לא מקוון עד שהם יוצאים וייכנסו שוב

כל הודעות הדוא”ל הקודמות של Hotmail ימשיכו להיות מנותבות לתיבת הדואר הנכנס החדשה של Outlook. אל תסיר את חשבון Hotmail הישן מכינויים משניים, למרות שיש אפשרות לעשות זאת.

כיצד למחוק את חשבון הוטמייל שלך

קל מאוד למחוק חשבון דואר אלקטרוני של Hotmail או Outlook, אבל תאבד לצמיתות את הגישה לכל המשחקים הדיגיטליים או המנויים שרכשת בחשבון זה, כולל Xbox Game Pass. כל המיילים שלך יימחקו ורשימת החברים תימחק.

אם תחליט להמשיך, בצע את ההוראות הבאות כדי למחוק את חשבונך.

 1. עבור לדף הפרופיל שלי של מיקרוסופט ולחץ על הקישור הכחול “סגור חשבון”.
 2. המשך ללחוץ על כל קישור אחר “סגור חשבון” עד שתגיע לדף הנכון.
 3. אם מעולם לא הוספת מידע אבטחה לחשבון Microsoft שלך, עליך לעשות זאת כעת כדי למחוק את חשבונך. בחר אם ברצונך להשתמש בכתובת דוא”ל או מספר טלפון חלופי.
 4. הזן את הקוד שנשלח לכתובת האימייל או הטלפון החלופיים שלך כדי להוסיף את המכשיר המשני.
 5. ייתכן שתקבל קוד אימות נוסף כדי להמשיך עם מחיקת חשבון Hotmail שלך. בסופו של דבר, תגיע למסך רשימת בדיקה שאומר: “חשבון Hotmail מוכן לסגירה.”
 6. בחר תקופת הצטרפות חוזרת: 30 או 60 יום.
 7. תתבקש לסמן מספר תיבות ולציין סיבה לסגירת החשבון. אתה יכול לענות, “הסיבה שלי לא רשומה.” לאחר מכן, לחץ על הלחצן הכחול “סמן חשבון לסגירה”.
 8. לאחר שתלחץ על “הבא”, חשבון ה-Hotmail שלך יימחק ויוסר משרתי Microsoft עד לתאריך מתוזמן. אתה יכול למנוע את הסגירה על ידי כניסה חזרה בתוך תקופת ההצטרפות מחדש שבחרת.

לא זוכר את סיסמת Hotmail או טלפון/אימייל גיבוי שלך?

אי זכירת הסיסמה שלך ושאלות או תשובות סודיות היא בעיה שכיחה למדי, במיוחד עם חשבונות Hotmail ישנים ולא פעילים. אתה יכול לנסות לשחזר את החשבון שלך מכתובת דוא”ל חלופית תחילה. נשלח קוד שיעזור לך לאפס את הסיסמה ולהתחבר שוב.

אם זה לא עובד, לחץ על “שכחתי סיסמה -> אין לי אף אחת מאלה” כדי לפתוח דף שחזור חשבון שבו תוכל לספק כתובת דוא”ל אחרת.

אם עדיין אינך יכול לקבל גישה משחזור חשבון, עבור אל האפשרות “צור אחד” בדף הכניסה של Outlook.com.

אתה יכול לקשר חשבון Hotmail ישן לכל לקוח דוא”ל לפי בחירתך . נדגים כיצד להוסיף Hotmail לאפליקציית Mail ב-Windows 11.

 1. בחר את אפליקציית הדואר מחיפוש בתפריט התחל.
 2. מבין אפשרויות החשבון המוצעות, בחר ב-Outlook.com, המכסה גם את Live.com, Hotmail, MSN ושירותי דוא”ל אחרים של Microsoft.
 3. היכנס עם שם המשתמש והסיסמה שלך ב-Hotmail.
 4. חשבון Hotmail שלך יוגדר בהצלחה עם לקוח שולחן העבודה של Windows 11.
 5. כדי לשלוח או לקבל אימייל דרך הלקוח, השתמש בעורך הטקסט העשיר שלו.
 6. ניתן להשתמש באותו תהליך כדי לשלב את Hotmail עם לקוחות דוא”ל ניידים.

האם האימייל של Hotmail לא מקצועי?

ייתכן שהוטמייל כבר לא ייתן רושם מקצועי במיוחד עבור עסקים או תעסוקה. זה נחשב לאופנתי בקרב גיימרים וקהל הטכנולוגיה אבל לא מרגיש מתאים לשליחת קורות חיים, אז עדיף להשתמש ב-Gmail או ב-Outlook.com או אפילו באימייל של דומיין מותאם אישית . לאחר שאמרתי זאת, Hotmail הוא שירות דוא”ל חוקי התומך בכל דבר, החל מ-Microsoft Teams ועד SharePoint.

מתי מיקרוסופט מוחקת חשבונות לא פעילים? האם יש דרך להחזיר גישה?

Microsoft מחשיבה כל חשבון כלא פעיל אם לא נעשה בו שימוש במשך יותר משנתיים. ישנן מספר דרכים לגשת לחשבון זה, למרות חוסר פעילות ממושך: הוא שימש לרכישת מוצר או שירות פעילים של Microsoft, יש יתרה לא בשימוש בחשבון Microsoft מכרטיס מתנה או אשראי, החשבון שימש לפרסום ב-Microsoft החנות, וחשבון הוטמייל זכה להסמכת הדרכה מ-Microsoft.

מדוע חשבון הוטמייל שלי חסום? איך אני יכול לבטל את החסימה?

Microsoft עשויה לחסום את חשבון Outlook או Hotmail שלך עקב פעילות כניסה חריגה כדי למנוע שימוש לרעה. כדי לבטל את חסימת חשבון Hotmail שלך, אפס את הסיסמה שלך באמצעות דף שחזור הסיסמה של Microsoft .

כיצד אוכל לדעת אם חשבון Hotmail שלי עדיין פעיל?

אחת הדרכים הקלות ביותר היא דרך הקטע “צור חשבון” בדף הבית של Outlook.com. נסה ליצור חשבון חדש באמצעות שם המשתמש שאתה בודק לאי פעילות. אם החשבון אינו פעיל, תראה סטטוס שאומר: “נראה שאין לך חשבון אצלנו. אנו ניצור אחד באמצעות שם המשתמש הישן.”

אם חשבון Hotmail שלך פעיל, אתה יכול להשתמש בו כדי לתזמן הודעות דוא”ל ב-Outlook ובלקוחות אחרים.

Categories